CO JE TOP TRUCK
Hlavní myšlenka TOP-TRUCK

Koncept projektu je zaměřen na zajištění standardní úrovně poskytovaných služeb v rámci všech členů site TOP-TRUCK Service. Zakladatelem sítě v České republice a na Slovensku jsou společnosti EMT spol. s r.o. a EMT Slovakia s. r. o, které jako garant konceptu převzaly jeho filozofii a pravidla v rámci členství v tomto mezinárodním sdružení nezávislých distributorů GAU Europe (GROUP AUTO UNION EUROPE).

Koncept sdružuje nezávislé servisy pro nákladní vozidla v CZ a SK a integruje jeho členy do Evropského sdružení TOP-TRUCK v rámci sdružení GAU. Jeho členové jsou nezávislé podnikatelské subjekty v oblasti autoopravárenství pro nákladní vozidla značek VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, IVECO, RENAULT a další.

Koncept autorizované sítě servisů pod značkou TOP-TRUCK Service je v zemích západní Evropy znám již několik let. Umožňuje značkovým, ale i nezávislým servisům, jejichž služby poskytované zákazníkům jsou na vysoké úrovni, rozšiřovat své aktivity po kvalitativní stránce čerpáním ,,know-how" celého konceptu, rozvojem odborných znalostí pracovníků, využitím technického poradenství, možností dalšího rozvoje technického zabezpečení a marketingovou podporou všech členů sítě TOP TRUCK tak, aby zákazník, který se rozhodne využívat služby měl jistotu, že u každého z členů obdrží standardní služby.

OZNAČENÍ
Jednotná a profesionální image našich partnerů
Pro síť TOP-TRUCK je důležité vystupovat nejen stejnou kvalitou poskytovaných služeb po celém světě, ale také nabídnout profesionální image členských servisů v celé její síti.

Proto našim partnerům nabízíme možnost financování vnějšího vzhledu provozovny od základního označení až po fasády, stejně tak jako reklamy v přilehlém okolí.
MARKETINGOVÁ PODPORA
Všemožné nástroje pro zviditelnění partnera, profesionální grafické návrhy.
Od propisovací tužky, zakázkového listu po oblečení mechaniků. Vše v jednotém celosvětovém stylu. Protože image servisů přispívá jeho prestiži.

Nabízíme širokou škálu marketingových materiálů jak univerzálních tak dedikovaných.
TECHNOLOGIE
Od šroubováku přes technická data po software pro tvorbu zakázek a fakturaci.
Jsme připraveni na nové a moderní technologie automobilů, které jsou vyvíjeny a implementovány do vozů stále rychleji.

Naši partneři mohou využívat fakturační a zakázkový systém v moderní platformě pro všechna zařízení.

Garážová technika, diagnostické přístroje a další vybavení nabízíme našim partnerům za zvýhodněné podmínky nebo formou investic.