TOP-TRUCK Evropská síť nezávislých servisů pro nákladní vozidla TOP-TRUCK Service.

Vstup pro partnery
Vstup do E-shopu EMT Czech EMT Slovensko

Co je to Top Truck

  NAJDĚTE SI SVŮJ SERVIS

  Průměrná cena PHM

Natural 95:
Nafta:
Více o průměrné ceně PHMZDROJ: CCS 
Facebook EMT Czech YouTube EMT Czech

Co je to Top Truck

Hlavní myšlenka TOP-TRUCK

Koncept projektu je zaměřen na zajištění standardní úrovně poskytovaných služeb v rámci všech členů site TOP-TRUCK Service. Zakladatelem sítě v České republice a na Slovensku jsou společnosti EMT spol. s r.o. a EMT Slovakia s. r. o, které jako garant konceptu převzaly jeho filozofii a pravidla v rámci členství v tomto mezinárodním sdružení nezávislých distributorů GAU Europe (GROUP AUTO UNION EUROPE).


Koncept sdružuje nezávislé servisy pro nákladní vozidla v CZ a SK a integruje jeho členy do Evropského sdružení TOP-TRUCK v rámci sdružení GAU. Jeho členové jsou nezávislé podnikatelské subjekty v oblasti autoopravárenství pro nákladní vozidla značek VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, IVECO, RENAULT a další.

 

TOP TRUCK 2010 >>

 

Koncept autorizované sítě servisů pod značkou TOP-TRUCK Service je v zemích západní Evropy znám již několik let. Umožňuje značkovým, ale i nezávislým servisům, jejichž služby poskytované zákazníkům jsou na vysoké úrovni, rozšiřovat své aktivity po kvalitativní stránce čerpáním ,,know-how" celého konceptu, rozvojem odborných znalostí pracovníků, využitím technického poradenství, možností dalšího rozvoje technického zabezpečení a marketingovou podporou všech členů sítě TOP TRUCK tak, aby zákazník, který se rozhodne využívat služby měl jistotu, že u každého z členů obdrží standardní služby.

 
VOLVO - SCANIA - DAF - MAN - IVECO

MB - RENAULT - BPW - SAF - SMB

Evropská síť nezávislých servisů pro nákladní vozidla TOP-TRUCK Service

Groupauto International

Problem with flash.

Top Truck Service - Síť nezávislých servisů pro náhladní vozidla. Prodej náhradní dílů na zahraniční nákladní vozidla.